SPOZNAJTE AMARK REAL ZBLÍZKA
Sem vložte podnadpis

SLUŽBY


O NÁS

PORADENSTVO - AMARK  REAL  REALITNÁ KANCELÁRIA KOŠICE

Chcem predať Byt, Dom, Pozemok cez Vašu spoločnosť, ako mám postupovať?

Kontaktujte nás v kancelárii, alebo priamo realitného makléra v konkrétnom regióne. Dohodneme si termín ohliadky Vášho bytu , vypracujeme popis , fotodokumentáciu a po dohodnutí podmienok môžeme začať predávať Váš byt, dom, pozemok.
Ak Váš byt v dohodnutej lehote nepredáme všetky naše služby sú zadarmo! Napríklad: poskytneme organizovanú reklamnú kampaň nielen na našej webovej stránke, ale aj na ďaľších realitných portáloch, ako aj v inzercii v miestnych novinách...

Ak Váš byt predáme, zabezpečíme kompletný právny servis, vypracovanie všetkých potrebných zmlúv (kúpna zmluva, zámenná zmluva, darovacia zmluva ...), zabezpečíme všetky úkony, ktoré sú potrebné k úspešnému obchodu (znalecký posudok, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vinkulácia peňažných prostriedkov) a navyše aj pomoc pri prepise energií a služieb...

Za tieto služby nám vyplatíte dohodnutú províziu , ktorú ste nám Vy schválili. ( Výška provízie sa pohybuje :  podľa dohody.)

Na mojom byte mám záložné právo, aj exekúciu - predáte aj takýto byt?

Áno, predávame aj takéto byty, domy, pozemky.
Chcem kúpiť byt, aké služby mi poskytnete?

Ak ste si vybrali byty s našej ponuky, náš maklér Vám dohodne ohliadky všetkých vybraných bytov. Zabezpečíme kompletný právny servis, vypracovanie všetkých potrebných zmlúv (kúpna zmluva, zámenná zmluva, darovacia zmluva..). V prípade financovania cez úver zabezpečíme všetky úkony, ktoré sú potrebné k schváleniu a čerpaniu úveru (znalecký posudok, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vinkulácia peňažných prostriedkov.....) a navyše aj pomoc pri prepise energií a služieb...

Na kúpu bytu potrebujem vybaviť úver, poskytnete mi aj takúto službu?

Samozrejme, poskytneme Vám špecialistu, ktorý sa zaoberá vybavovaním všetkých typov úverov. Aj táto služba je zadarmo.

AMARK REAL 

Autorizácia zmlúv o prevode nehnuteľností advokátom prináša

Amark REAL spoločnosť spolupracuje s advokátom, ktorý vykonáva autorizáciu zmlúv o prevode nehnuteľnosti, ktorá spočíva v spísaní zmluvy, zistení totožnosti jej účastníkov a ich zástupcov a posúdení, či zmluva neodporuje zákonu, neobchádza zákon, neprieči sa dobrým mravom

  • Advokát musí predpísaným spôsobom zistiť totožnosť účastníkov zmluvy. Pokiaľ sa mu nepodarí zistiť ich skutočnú totožnosť a právnu službu neodmietne, nemôže sa zbaviť zodpovednosti za škodu spôsobenú zneužitím totožnosti. Poškodenému účastníkovi teda musí túto škodu nahradiť.

  • Advokát má povinnosť upozorniť účastníkov na platobné podmienky kúpnej ceny dohodnuté v zmluve a vyhlásenie účastníkov zmluvy o oboznámení sa s týmito podmienkami musí uviesť priamo v zmluve.

  • Advokát overí podpisy účastníkov priamo v knihe o autorizácii, klient šetrí na poplatkoch za overeniepodpisu.  Spolupráca s advokátom dáva našim klientom najvyššiu záruku a istotu, že pri prevode nehnuteľností sa vyhnú akýkoľvek problémom ktoré by mohli vzniknúť pri zneužití totožnosti.

  • Spolupráca s advokátom dáva našim klientom najvyššiu záruku a istotu, že pri prevode nehnuteľností sa vyhnú akýkoľvek problémom ktoré by mohli vzniknúť pri zneužití totožnosti

  • Všetky zmluvy sa zasielajú na kataster elektronicky, klientom odpadáva návšteva podateľne na katastri, rovnako advokát zastupuje zmluvné strany počas celého katastrálneho konania. Ak je zapotreby vybrať LV s plombou musí isť majiteľ aj na kataster.

  • Správny poplatok za zápis do Katastra nehnuteľností vo výške 66 EUR a 250 EUR zostáva, je v ňom už zahrnutá odmena advokáta za spísanie zmluvy, overenie podpisov, správny poplatok Katastru nehnuteľností. V prípade ak advokát vykonal autorizáciu, Kataster nehnuteľností je povinný rozhodnúť o povolení vkladu do 20 dní od podania návrhu na vklad.

 Ponuka pre Novych MAKLÉROV.

Hľadáme do svojich radov nových pracovníkov, predajcov, realitných maklérov ktorí chcú zarábať!Pridajte sa k nám a naučíme Vás predávať nehnuteľnosti bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti.

Ponukame pracovať pre realitnú kanceláriu AMARK REAL 

Čo Vám poskytneme:

- zaškolenie priamo v eréne, kde Vám skúsený maklér ukáže ako na to

- podporu v predaji - inzercia Vašich nehnuteľností na týchto realitných portáloch:

Hľadáme Realitného makléra/ 

* Košicky kraj,

* Košice - aj - okolie

* Moldava nad Bodvou

* Prešov, Sečovce, Michalovce

*Trebišov aj ine

* Senec - okolie

*Rovinka 

* Bratislava

*Bratislavsky kraj

Pošlite kontakt:

Email : adomreal1@gmail.com

f  amark real                  amark real na twitteri          amark real na instragrame